HYUNDAI

Hyundai Wacortec Co., Ltd.

Günümüzde gelişen teknolojinin ve endüstriyel gelişimin bir sonucu olarak insanoğlunun yaşam standartları her geçen gün biraz daha artarken bozulan ekolojik denge kimyasal ve biyolojik atıklar, çevresel kirlenmeler sonucunda su kaynakları da hızla kirlenerek insan sağlığını tehdit eder hale gelmiştir.

Yaşamımızı devam ettirebilmek için; birçok noktada kaliteli, temiz ve sağlıklı su gereksinimi gerçekten önemli bir yer tutmaktadır. Bu konuda Hyundai Wacortec Co., Ltd nin uluslararası marka güvencesi kalitesi ve tecrübesi ön plana çıkmaktadır.

Hyundai Wacortec Co., Ltd. Türkiye Distribütörü olarak amacımız; su kaynaklarını etkin kullanımını sağlamak ve suyun kalitesini yükseltmektir. Türkiye’nin herhangi bir noktasındaki bir aile nin, yada bir sanayi kuruluşunun, otelin veya bir binanın talebe uygun olarak arıtılmış su ihtiyacını en ekonomik maliyetle karşılayacak sistemleri uzman kadromuzla projelendiriyor ve montaj ekibimizle kuruyoruz.

Biz Türkiye dışında 30 u aşkın ülkede faaliyet gösteren Hyundai Wacortec Co Ltd şti nin Türkiye distribütörü olarak , müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli personel kadrosuyla, proje, mühendislik, dizayn, toptan ve perakende satışı, yedek parça ve servis konularında müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz